بتونیر

بتونیر چیست؟ بتونیر یا خلاطه بتن (ملات ساز)  از تجهیزات اصلی جهت ساخت بتن است. از آن جهت هم زدن و ساخت بتن در مقادیر مختلف استفاده می گردد. بتونیر یا همزن های بتن در انواع ظرفیت های مختلف اعم از 120، 250، 300، 400، 500، 750 و 1000 لیتری ساخته می شوند. با موتورهای مختلف بنزینی، دیزل و برقی و در انواع دنده طراحی و ساخته می شوند.

زمینه های فعالیت گروه صنعتی کدخدایی

 ساخت انواع بتونیر و جک و قالب ، پانل ها، بلوک زن، ویبره بتون ، میکسر، کمپکتور ، ستون ریز ، بالابر ساختمانی می باشد . همچنین تامین اتوماسیون صنعتی، ماشین آلات ساختمانی و کشاورزی، کمپرسور، تجهیزات گلخانه ، تجهیزات اطفا حریق

گروه صنعتی کدخدایی با كاربرد سیستم های نوین مدیریت، اتكا بر نیروی انسانی كارآمد، ارتقاء كیفی محصولات و مدیریت بر هزینه ها، جلب رضایت مشتریان را تحقق میببخشد. هدف این است از شرکت های برتر در زمینه تأمین تجهیزات صنعتی كشور باشد.

درباره ما

از تاریخ 1365 تا به امروز با مدیریت قاطع و با بهره گیری از کارشناسان و مشاوران مجرب زمینه افزایش بهره وری و کاهش هزینه های مصرف کنندگان را فراهم نموده است. از آنجا که امر ساخت و ساز و تولید صنعت از مهم ترین پایه های دستور توسعه در کشور می باشد در دستورالعمل کار این گروه قرار گرفته است. که با دستگاه های تولیدی خود را با بهترین کیفیت متریال در بهینه سازی و مقاوم سازی تولیدات خود قرار داده باشد. مدیریت کارخانه به دعوت از کشور های خارجی درنمایشگاه های آلمان.ایتالیا.انگلیس.کامرون و کلیه نمایشگاه های داخلی شرکت کرده است. که ازین گروه صنعتی تقدیر به عمل آمده است.

قیمت بتونیر

جهت اطلاع از قیمت و خرید انواع بتونیر با بهترین کیفیت با کارشناسان ما در ماشین سازی کدخدایی تماس حاصل فرمایید.

نگاهی به دیگر محصولات ماشین سازی کدخدایی بیاندازید.

طراحی و سئو شرکت آوین نت