بالابر

بالابر چیست؟ بالابر به ماشینی اطلاق می‌شود که به منظور حمل بار و نفر، یا کار در ارتفاع یا در خطوط تولید جهت انتقال بار و هم سطح‌سازی به کار می‌رود. بالابرها از مکانیزم‌های مختلفی برای بالابری استفاده کرده و تفاوت‌های اساسی با بالاکشنده‌ها و جرثقیل‌ها و لیفتراک‌ها دارند. بالابرها از مهم ترین تجهیزاتی هستند که برای دستیابی راحت و ایمن افراد به نقاط کور و مرتفع از آن ها استفاده می شود و می توان آن ها را در دورترین نقاط کشور در مکان هایی مانند مساجد، انبارها و حتی سالن های ورزشی پیدا کرد.

زمینه های فعالیت گروه صنعتی کدخدایی

ساخت انواع بتونیر و جک و قالب ، پانل ها، بلوک زن، ویبره بتون ، میکسر، کمپکتور ، ستون ریز ، بالابر ساختمانی می باشد . همچنین تامین اتوماسیون صنعتی، ماشین آلات ساختمانی و کشاورزی، کمپرسور، تجهیزات گلخانه ، تجهیزات اطفا حریق

گروه صنعتی کدخدایی با كاربرد سیستم های نوین مدیریت، اتكا بر نیروی انسانی كارآمد، ارتقاء كیفی محصولات و مدیریت بر هزینه ها، جلب رضایت مشتریان را تحقق میببخشد. هدف این است از شرکت های برتر در زمینه تأمین تجهیزات صنعتی كشور باشد.

درباره ما

از تاریخ 1365 تا به امروز با مدیریت قاطع و با بهره گیری از کارشناسان و مشاوران مجرب زمینه افزایش بهره وری و کاهش هزینه های مصرف کنندگان را فراهم نموده است. از آنجا که امر ساخت و ساز و تولید صنعت از مهم ترین پایه های دستور توسعه در کشور می باشد در دستورالعمل کار این گروه قرار گرفته است. که با دستگاه های تولیدی خود را با بهترین کیفیت متریال در بهینه سازی و مقاوم سازی تولیدات خود قرار داده باشد. مدیریت کارخانه به دعوت از کشور های خارجی درنمایشگاه های آلمان.ایتالیا.انگلیس.کامرون و کلیه نمایشگاه های داخلی شرکت کرده است. که ازین گروه صنعتی تقدیر به عمل آمده است.

قیمت بالابر

جهت اطلاع از قیمت و خرید انواع بالابر با بهترین کیفیت با کارشناسان ما در ماشین سازی کدخدایی تماس حاصل فرمایید.

نگاهی به دیگر محصولات ماشین سازی کدخدایی بیاندازید.

طراحی و سئو شرکت آوین نت